Home   Agenda   Infobulletin   Uitslagen   Kampioenen   Nieuws   Bestuur 

Nieuws

 

Eindstanden kampioenschappen 2022
9-8-2022
 

Generaal kampioenschap
Vluchten: alle 8 officiële vluchten (2 van de bovenste 5 van de poulebrief)

1 Mevr M van Geel Nieuw-Vossemeer 11555,9
2 H. de Jong Nieuw-Vossemeer 9069,2
3 Carlo Dominicus Goes 8846,3
4 Ph. Geerdink Hoogerheide 8590,9
5 Gebr Maas & Zn Zundert 8263,6
6 Fr. Belleter Nispen 7606,5
7 L. Roks Standdaarbuiten 7322,1
8 Gebraad-De Wilde St. Maartensdijk 6877,3
9 G. Kouters en zn Noordhoek 6606,9
10 Ronald Geerdink Hoogerheide 5906,9
11 Leon Braspenning Rijsbergen 5906,7
12 Adrie van Luijk St. Maartensdijk 5854,0
13 Ko van Dommelen St. Philipsland 5542,7
14 C. Suijkerbuijk Lepelstraat 5366,7
15 J. Severijnen Lepelstraat 5325,1
16 L. Koevoets Standdaarbuiten 4917,0
17 Jos van Oirschot jr Putte 4125,4
18 R. Oomen St. Willebrord 3668,9
19 Comb de Pijper Hoeven 3524,0
20 J. van Meer Wouw 3486,8
21 R. de Bruijn Steenbergen 3464,5
22 Comb de Graaf Tholen 3260,2
23 P. de Jong Gzn De Heen 3133,1
24 Mark Valentijn St. Willebrord 2843,7
25 P. Marijnissen Fijnaart 2733,3

 
Coupe d’Atlantique (West)
Vluchten: Pau (Bordeaux), Agen oud, Agen jaarlingen en Tarbes (1e getekende)

1 Jos van Oirschot jr Putte 2882,2
2 Mevr M van Geel Nieuw-Vossemeer 2584,0
3 Ph. Geerdink Hoogerheide 2149,6
4 C. Suijkerbuijk Lepelstraat 1759,0
5 Fr. Belleter Nispen 1663,3
6 H. de Jong Nieuw-Vossemeer 1646,0
7 L. Koevoets Standdaarbuiten 1535,1
8 J. Severijnen Lepelstraat 1465,0
9 P. de Jong Gzn De Heen 1435,1
10 Ronald Geerdink Hoogerheide 1290,0
11 Comb de Pijper Hoeven 1257,2
12 Leon Braspenning Rijsbergen 1105,4
13 R. Oomen St. Willebrord 1027,2
14 P. Marijnissen Fijnaart 983,3
15 Ko van Dommelen St. Philipsland 907,0
16 Adrie van Luijk St. Maartensdijk 905,3
17 J.J. van der Ree Steenbergen 896,9
18 J. de Rijke Stavenisse 884,2
19 Carlo Dominicus Goes 772,9
20 R. de Bruijn Steenbergen 747,4
21 L. Berkhout Noordwijkerhout 705,3
22 Gebraad-De Wilde St. Maartensdijk 629,7
23 Chr. den Braber Etten Leur 608,2
24 J. Ceulemans Essen 600,0
25 R. Mous Hoogerheide 578,9

 
Prix Mediteranné (Oost)
Vluchten: Barcelona, Marseille, Narbonne en Perpignan (1e getekende)

1 Gebr Maas & Zn Zundert 2404,9
2 J. van Meer Wouw 1906,7
3 Ph. Geerdink Hoogerheide 1846,4
4 Mevr M van Geel Nieuw-Vossemeer 1815,5
5 H. de Jong Nieuw-Vossemeer 1736,4
6 J. Severijnen Lepelstraat 1636,7
7 L. Roks Standdaarbuiten 1595,0
8 Gebraad-De Wilde St. Maartensdijk 1573,3
9 Leon Braspenning Rijsbergen 1543,2
10 Ronald Geerdink Hoogerheide 1449,6
11 Fr. Belleter Nispen 1089,2
12 Joop Toetenel Tholen 1024,2
13 J.M. Murre Yerseke 968,4
14 P. Marijnissen Fijnaart 953,5
15 C. Suijkerbuijk Lepelstraat 845,1
16 R. de Bruijn Steenbergen 845,0
17 Jan Walpot St. Philipsland 842,1
18 G. Kouters en zn Noordhoek 751,9
19 Pieter Goeree Driewegen 747,4
20 L.Verboven Ossendrecht 727,0
21 Adrie van Luijk St. Maartensdijk 704,2
22 J. de Rijke Stavenisse 682,2
23 Comb de Pijper Hoeven 568,4
24 J. de Rond Sprundel 465,1
25 C.A.L.C. Backx Oud Gastel 352,1

 
Marathonkampioenschap
Vluchten: Pau (Bordeaux), Barcelona en Perpignan (1 van de bovenste 2 van de poulebrief)

1 Carlo Dominicus Goes 2572,4
2 J. Severijnen Lepelstraat 2482,8
3 Mevr M van Geel Nieuw-Vossemeer 2341,4
4 Ronald Geerdink Hoogerheide 2078,4
5 Leon Braspenning Rijsbergen 2062,7
6 Ph. Geerdink Hoogerheide 1779,7
7 C. Suijkerbuijk Lepelstraat 1760,9
8 Comb de Pijper Hoeven 1601,9
9 Ko van Dommelen St. Philipsland 1435,9
10 Adrie van Luijk St. Maartensdijk 1425,8
11 Gebr Maas & Zn Zundert 1180,0
12 L. Roks Standdaarbuiten 1159,6
13 Gebraad-De Wilde St. Maartensdijk 1052,4
14 Joop Toetenel Tholen 1039,0
15 Fr. Belleter Nispen 971,8
16 J.M. Murre Yerseke 968,4
17 F. Knetsch Roosendaal 924,4
18 J.J. van der Ree Steenbergen 896,9
19 L. Koevoets Standdaarbuiten 892,3
20 Comb de Graaf Tholen 855,7
21 Jan Walpot St. Philipsland 842,1
22 H. de Jong Nieuw-Vossemeer 814,4
23 Ben de Baat Putte 783,5
24 P. de Jong Gzn De Heen 767,7
25 Pieter Goeree Driewegen 747,4

 
Grote Prijs De Boulevard
Vluchten: alle 8 officiële vluchten (1e getekende - meeste prijzen tellen, dan de punten)

1 Ph. Geerdink Hoogerheide 6 3996,0
2 Mevr M van Geel Nieuw-Vossemeer 5 4399,5
3 Fr. Belleter Nispen 5 2752,5
4 Leon Braspenning Rijsbergen 5 2648,6
5 Gebraad-De Wilde St. Maartensdijk 5 2203,0
6 H. de Jong Nieuw-Vossemeer 4 3382,4
7 J. Severijnen Lepelstraat 4 3101,7
8 Jos van Oirschot jr Putte 4 2882,2
9 Ronald Geerdink Hoogerheide 4 2739,6
10 C. Suijkerbuijk Lepelstraat 4 2604,1
11 Gebr Maas & Zn Zundert 4 2404,9
12 J. van Meer Wouw 4 2335,3
13 P. de Jong Gzn De Heen 4 1666,7
14 L. Roks Standdaarbuiten 3 2120,8
15 Comb de Pijper Hoeven 3 1825,6
16 L. Koevoets Standdaarbuiten 3 1808,8
17 Adrie van Luijk St. Maartensdijk 3 1609,5
18 J. de Rijke Stavenisse 3 1566,4
19 Joop Toetenel Tholen 3 1302,6
20 Ko van Dommelen St. Philipsland 3 1209,3
21 P. Marijnissen Fijnaart 2 1936,8
22 R. de Bruijn Steenbergen 2 1592,4
23 G. Kouters en zn Noordhoek 2 1183,5
24 R. Oomen St. Willebrord 2 1027,2
25 Carlo Dominicus Goes 2 772,9

 
Asduif IFC Hoogerheide
Maximaal 2 vluchten

1 P. Marijnissen Fijnaart 21-2117317 1936,8
2 Ph. Geerdink Hoogerheide 18-1197027 1904,3
3 Mevr M van Geel Nieuw-Vossemeer 20-2028616 1858,2
4 Ronald Geerdink Hoogerheide 21-2119659 1853,8
5 Mevr M van Geel Nieuw-Vossemeer 20-2028579 1831,0
6 H. de Jong Nieuw-Vossemeer 21-1259639 1805,9
7 Mevr M van Geel Nieuw-Vossemeer 18-3830036 1767,9
8 G. Kouters en zn Noordhoek 19-3919463 1741,4
9 Mevr M van Geel Nieuw-Vossemeer 18-3830145 1729,0
10 Ph. Geerdink Hoogerheide 19-1757901 1727,5
11 H. de Jong Nieuw-Vossemeer 21-2107978 1697,9
12 Ph. Geerdink Hoogerheide 20-1583837 1691,6
13 Mark Valentijn St. Willebrord 21-2126170 1691,5
14 C. Suijkerbuijk Lepelstraat 16-1590768 1690,5
15 H. de Jong Nieuw-Vossemeer 19-1738708 1684,3
16 Ph. Geerdink Hoogerheide 19-1757951 1654,3
17 Carlo Dominicus Goes 19-1636695 1603,3
18 Adrie van Luijk St. Maartensdijk 20-1549405 1600,0
19 R. de Bruijn Steenbergen 16-1860687 1592,4
20 J. Severijnen Lepelstraat 19-1740295 1591,8
21 Mark Valentijn St. Willebrord 21-2129426 1571,4
22 Fr. Belleter Nispen 18-5180995 1568,4
23 G. Kouters en zn Noordhoek 18-3810087 1556,9
24 Mevr M van Geel Nieuw-Vossemeer 19-3930189 1531,9
25 L. Roks Standdaarbuiten 19-3915968       1511,4

 
Jaarlingenkampioenschap
Vluchten: Agen jaarlingen en Narbonne jaarlingen (2 van de bovenste 5 van de poulebrief)

1 Mark Valentijn St. Willebrord 2967,0
2 P. Marijnissen Fijnaart 2733,3
3 Adrie van Luijk St. Maartensdijk 2517,9
4 L. Roks Standdaarbuiten 2261,9
5 Gebraad-De Wilde St. Maartensdijk 2184,7
6 Ronald Geerdink Hoogerheide 2060,9
7 H. de Jong Nieuw-Vossemeer 2008,7
8 Mevr M van Geel Nieuw-Vossemeer 1844,1
9 Carlo Dominicus Goes 1819,7
10 D. Noom Tholen 1777,8
11 J. van Meer Wouw 1608,1
12 Fr. Belleter Nispen 1477,8
13 JHC Prop Hoogerheide 1429,6
14 R. Oomen St. Willebrord 1372,3
15 Gebr Maas & Zn Zundert 1330,5
16 J. de Rond Sprundel 1270,3
17 L. Koevoets Standdaarbuiten 1222,3
18 Ph. Geerdink Hoogerheide 1133,3
19 Ko van Dommelen St. Philipsland 1044,4
20 Jos van Oirschot jr Putte 905,6
21 Comb de Pijper Hoeven 755,6
22 J. Ceulemans Essen 600,0
23 Rien Fonteyne Oud-Vossemeer 522,2
24 T Schoemaker Dinteloord 516,7
25 Mevr. Hoogendam & zn Fijnaart 383,3

 
Asduif Jaarlingen
Vluchten: Agen jaarlingen en Narbonne jaarlingen

1 P. Marijnissen Fijnaart 21-2117317 1983,3
2 Ronald Geerdink Hoogerheide 21-2119659 1883,2
3 Mark Valentijn St. Willebrord 21-2126170 1718,9
4 Mark Valentijn St. Willebrord 21-2129426 1604,6
5 Carlo Dominicus Goes 21-2101951 1500,5
6 Mark Valentijn St. Willebrord 21-2129421 1492,5
7 L. Roks Standdaarbuiten 21-2114907 1389,7
8 Gebraad-De Wilde St. Maartensdijk 21-2132834 1190,3
9 H. de Jong Nieuw-Vossemeer 21-1259697 1103,2
10 Mark Valentijn St. Willebrord 21-2129451 1099,4
11 Gebr Maas & Zn Zundert 21-2120730 1081,7
12 Adrie van Luijk St. Maartensdijk 21-1246098 1000,0
13 Gebraad-De Wilde St. Maartensdijk 21-1247255 994,4
14 P. Marijnissen Fijnaart 21-2117327 990,0
15 Mark Valentijn St. Willebrord 21-1240957 988,9
16 Carlo Dominicus Goes 21-1166748 986,5
17 Mevr M van Geel Nieuw-Vossemeer 21-2129668 973,0
18 Ko van Dommelen St. Philipsland 21-2107933 972,2
19 Comb de Pijper Hoeven 21-1264258 966,7
20 D. Noom Tholen 21-1247232 961,1
21 R. Oomen St. Willebrord 21-1272404 955,6
22 P. Marijnissen Fijnaart 21-2117328 950,0
23 Mark Valentijn St. Willebrord 21-2126167 945,9
24 Mevr M van Geel Nieuw-Vossemeer 21-2129755 944,4
25 H. de Jong Nieuw-Vossemeer 21-2107973       938,9
 
Terug
 
Nieuwsarchief
Meer informatie:
 
Sponsors & links
Meldingen
Laatste Nieuws
 
9-8-2022
Jan Severijnen wint zware vlucht vanuit Perpignan
In het eerste weekend van augustus staat sinds jaar en dag Perpignan als slotaccoord op de internationale grote fondkalender ...
lees meer >>
9-8-2022
Eindstanden kampioenschappen 2022
Bekijk hier de eindstanden van de kampioenschappen van IFC Hoogerheide ...
lees meer >>
3-8-2022
Rouwkaart Rien Hoogendam
De afscheidsdienst is op vrijdag 5 augustus om 11.00 uur in zaal De Graanbeurs, Kadedijk 6 te Fijnaart ...
lees meer >>
2-8-2022
Narbonnedebacle met Frans Belleter in de spotlights
Narbonne met 26.149 duiven internationaal, waarvan 6.257 duiven voor d'n Hollanders, die deze vlucht veelal gebruiken om hun jaarlingen op herhaling te sturen ...
lees meer >>