Duivensites.nl
 
De Duivenkrant
23-10-2007
 

De meest gelezen en onafhankelijke krant van België! Deze week in de Duivenkrant:

  • Nu alle KBDB-kampioenen bekend zijn, vragen velen zich af, of de kampioenschappen niet moeten herbekeken worden…
  • Suzy’s hoekje over de werelddierendag…
  • Het dagelijkse werk van de toppers: Patrick Lismont, Dirk Van Dyck en Patrick en Dimitri Houfflijn
  • Als eerbetoon voor onze overleden medewerker Kamiel Monsieur, publiceren we zijn laatste Diogenes met zijn lantaarn achterna… De mens achter Erwin De Landsheer uit Moorsel
  • Een prachtige reportage van Piet Aelberts over de nationale asduifwinnaar kleine halve fond: Frans & Louis Nijns uit Geetbets
  • Alles over ons spetterend Duivenkrantfeest. Sfeerfoto’s en alle uitslagen van onze kampioenschappen
  • Het spel op ‘totaal weduwschap’ uitgelegd door de Putse tandem, Van Hove-Uytterhoeven
  • Een reportage van onze nieuwe medewerker Kurt Van Praet over het sterke seizoen van Dirk Bonte uit Rijmenam
  • Enkele praktische tips door Eddy Noel…
  • Provinciale weetjes

Wilt u zich te abonneren op de Duivenkrant (24 nummers per jaar)? Stuur ons dan een email: duivenkrant@skynet.be.

Waarom abonneren op De Duivenkrant?

  • De Duivenkrant een schitterend kampioenschap heeft dat gratis is voor alle abonnees! Schitterend is te zacht uitgedrukt want de prijzentafel omvat: gouden ringen bezet met briljanten, 50 DVD-spelers, 50 GSM’s… Kortom een prijzentafel die de 40.000 € snel overstijgt!
  • De Duivenkrant een volledige kleurenkrant is!
  • De Duivenkrant niet volledig vol staat met verkopingen!
  • De Duivenkrant een kritische krant is: streng maar rechtvaardig!
  • U dankzij De Duivenkrant veel leert over de medische begeleiding van reisduiven!
  • De Duivenkrant in zijn reportages dieper ingaat op de materie en de geheimen van de sport steeds onthult.
  • De Duivenkrant er is voor alle liefhebbers zowel snelheid, halve fond en fond!
  • De Duivenkrant er is voor alle provincies!
  • De Duivenkrant U de meest veelzijdige informatie geeft!
  • De Duivenkrant de belangen van de kleine melker  verdedigt!
 
Zonder nadrukkelijke voorafgaande schriftelijke toestemming van Duivensites.nl is het niet toegestaan materiaal van Duivensites.nl te publiceren, kopieren of reproduceren voor gebruik op uw website of die van iemand anders.