Duivensites.nl
 
Mededeling van Bestuur NPO: Ontbinding arbeidsovereenkomst directeur NPO
Bestuur NPO  17-5-2012
 

Woensdag 2 mei jl. is het verzoekschrift behandeld van de NPO, waarin ontbinding van de arbeidsovereenkomst met de heer G. de Jongh werd verzocht. Naar de mening van de NPO was een vruchtbare samenwerking tussen de NPO en de heer G. de Jongh niet mogelijk. Keer op keer stuitte het bestuur op problemen met de heer G. de Jongh, op allerlei vlakken, van organisatorische aard tot persoonlijke aard. Hoofdprobleem voor de NPO was echter het totale gebrek aan loyaliteit, hetgeen bleek uit vele mails (in het bezit van onze advocaat) die de heer G. de Jongh wisselde met o.a. de voormalige NPO voorzitter.

Inmiddels heeft de Rechtbank beschikt en in de beschikking is bepaald dat de  arbeidsovereenkomst wordt ontbonden per 1 december 2012, zonder dat aan de heer G. de Jongh een ontbindingsvergoeding behoeft te worden voldaan.

Hoe nu verder

Bestuur NPO heeft in overleg met de heer Marinus en het personeel afgesproken om vooralsnog nog geen actie te ondernemen inzake vervanging van de directeur. De heren Cees van Bockel en Gerrit van Dijk (organisatiedeskundigen) hebben inmiddels onderzoek gedaan naar de verrichte activiteiten op het bureau. Daarnaast is er door de heren van Bockel en van Dijk overleg geweest met het bestuur hetgeen nog een vervolg krijgt. Nadien zal het bestuur in samenspraak met het personeel bekijken wat verstandig is om te doen. Zoals onze inschatting nu is, is het de vraag of het nodig is weer een directeur te benoemen. Een deel van de externe activiteiten worden nu al gedaan door de onderscheiden portefeuillehouders, hetgeen prima verloopt.

Bestuur NPO

 
Zonder nadrukkelijke voorafgaande schriftelijke toestemming van Duivensites.nl is het niet toegestaan materiaal van Duivensites.nl te publiceren, kopieren of reproduceren voor gebruik op uw website of die van iemand anders.